خرید عسل

 

چرا از ما خرید کنید؟

محصولات

مقالات تخصصی عسل

سوالات متداول

عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر از مردم عادی بپرسید چگونه میتوان عسل طبیعی را تشخیص داد راه های بسیاری از جمله تشخیص با کبریت، دستمال کاغذی و … معرفی میکنند اما واقعیت این است که هیچکدام از این روش ها صحیح نمی باشند و مبنای علمی ندارند.

بهترین و قطعی ترین راه برای تشخیص میزان خلوص عسل ، آزمایشگاه تخصصی عسلمی باشد. کافیست مقداری از عسل را به آزمایشگاه ببرید و درخواست آنالیز آن را داشته باشید. آنگاه تمام فاکتورهای مهم کیفیت عسل از جمله ساکارز، پرولین، رطوبت، گلوکز و فرکتوز را دقیقا متوجه خواهید شد.

میدانیم شما هم مانند بساری از عزیزانی که بدنبال خرید عسل طبیعی هستند، روشی سریع تر و ارزان تر میخواهید ولی باور بفرمایید هیچ روش آسانی وجود ندارد که در منزل بتوانید از آن استفاده کنید.

نحوه ارسال چگونه است؟

امکان خرید عسل و ارسال به سراسر کشور فراهم می باشد. سفارشات جزئی از طریق پست و سفارشات عمده نیز از طریق باربری ارسال خواهند شد.

چگونه عسل طبیعی بخریم؟

برای خرید عسل طبیعی کافیست بر روی محصول مورد نظر کلیک کرده و مقدار سفارش را مشخص بفرمایید. اطلاعات و آدرس خود را تکمیل نموده و هزینه را بصورت آنلاینپرداخت نمایید. حال سفارش شما تکمیل شده و بقیه کارها را خودمان انجام میدهیم و در سریع ترین زمان ممکن عسل را به دست شما خواهیم رساند.

اگر خرید اینترنتی برایتان مشکل است و یا نیاز به مشاوره دارید کافیست تلفن را بردارید و با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

عسل چگونه نامگذاری می‌شود؟

ابتدا باید بگوییم امکان ندارد زنبور تنها از یک نوع گل و گیاه استفاده کند. ما به دقت منطقه ای که زنبورها را کوچ داده ایم بررسی میکنیم و با توجه به شهد عمده ای که زنبور برای تولید عسل از آن استفاده کرده است عسل ها را نامگذاری میکنیم.

برای مثال واضح است عسلی که از باغات مرکبات برداشت میکنیم عسل مرکبات است و یا عسلی که از گون برداشت میکنیم را عسل گون می نامیم.